Header image

D66 doet mee aan verkiezingen in Aalten

AALTEN - D66 doet mee met gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 21 maart 2018 in de gemeente Aalten. Vorige week is tijdens een gezamenlijke ledenvergadering besloten dat D66 meedoet in Oost Gelre, Winterswijk en Aalten. De drie afdelingen hebben afgesproken om samen te werken met een nieuw gezamenlijk bestuur voor D66 in de Oost Achterhoek.

De nieuwe voorzitter van de afdeling D66 Oost-Achterhoek is Mark de Nijs, zelfstandig technisch contractmanager uit Dinxperlo. "D66 vindt constructief samenwerken belangrijk en brengt dit dan ook graag in de praktijk. D66 in Winterswijk en Oost Gelre heeft jarenlange ervaring waar we veel van gaan leren." Er is veel gebeurd sinds de eerste bijeenkomst afgelopen december. Een initiatiefgroep is gevormd om D66 weer in de gemeente Aalten op de kaart te zetten. In de landelijke verkiezingen van afgelopen maart heeft D66 ruim 1700 stemmen in de gemeente Aalten gekregen; dit geeft , dit geeft vertrouwen om D66 in 2018 terug in de gemeenteraad te krijgen.

Volgens initiatiefnemer Alexander van der Graaff uit Aalten "staat de wind in de rug voor D66. Landelijk werd de afgelopen tien jaar keer op keer verkiezingswinst gehaald en blijft het aantal leden groeien. Ook in onze gemeente zagen we afgelopen maanden een sterke groei in het aantal leden, vooral sinds de opstart van D66 Aalten-Dinxperlo afgelopen december. We willen verder groeien en doen een oproep aan enthousiaste nieuwe mensen die mee willen helpen om D66 in onze gemeente tot een succes te maken. Het is ontzettend leuk en leerzaam om de partij hier vorm te geven en je kunt er net zoveel tijd in steken als je zelf wilt."

"D66 wil een redelijk alternatief zijn in de raad van de gemeente Aalten en kijkt net even anders naar wat er lokaal speelt", aldus Van der Graaff. "We vertrouwen op eigen kracht van de mensen, maar delen we de welvaart. Het internationale denken van D66 is juist in onze grensgemeente van groot belang. We zijn begonnen om onze standpunten over al wat er speelt in onze mooie gemeente te bepalen. We kiezen er bewust voor dat iedereen laagdrempelig en vrijblijvend mee kan doen. Vanaf mei is er iedere maand een open discussieavond waar iedereen - lid of geen lid - welkom is. De eerste is op donderdag 11 mei om 20:00 in de bovenzaal van café Schiller in Aalten." Geïnteresseerden kunnen contact opnemen via d66aalten@gmail.com of via facebook, waar de data voor de open avonden ook zijn te vinden.Ander nieuws