Header image

Duikvereniging Silent World opent een onderwatercamping in Aalten

AALTEN - Duikvereniging Silent World uit Aalten opent op vrijdag 24 augustus het trainingsseizoen op de bodem van zwembad  't Walfort in Aalten.  De duikvereniging gaat een onderwatercamping creëren.  Leden van Silent World gaan op de bodem van zwembad diverse tenten opzetten. Maar dat is nog niet alles om er een echte camping van te maken moeten de leden van de duikclub naast het op zetten van een tent ook nog onderwater de was op hangen en in een slaapzak te gaan liggen. Het team wat daar als eerste in slaagt, wint de onderwatercamping wedstrijd.   Wat heeft Silent World op het idee gebracht om het trainingsseizoen op deze manier te starten? “Eén van onze leden hoorde hierover van een medecursist tijdens een instructeurscursus”, vertelt organisator Ellen Focke. “We wilden het nieuwe trainingsschema graag op een spectaculaire manier presenteren. We hebben namelijk een leuk programma met zwembadlessen gemaakt, zodat meer leden op vrijdagavond komen trainen. Met deze opvallende activiteit hopen we onze leden hiervoor te enthousiasmeren.” Voor het opbouwen van de onderwatercamping staat ongeveer anderhalf uur gepland, van 20.00 tot 21.30 uur. “Ik verwacht dat er tussen de twintig en dertig leden meedoen”, vertelt Ellen verder. “Misschien worden ’t er uiteindelijk meer, dankzij alle aandacht die er in lokale media aan geschonken wordt. Ik verwacht daarnaast ook veel toeschouwers die het spektakel en de prijsuitreiking willen meemaken!” Hoewel de activiteit in eerste instantie bedoeld is voor huidige leden, hoopt Silent World ook veel potentiële leden te verwelkomen. “We willen onze naamsbekendheid in de regio zeker vergroten”, sluit Ellen af. “Mensen die over onze onderwatercamping lezen worden mogelijk ook enthousiast om lid te worden van onze duikvereniging Silent World.” [caption id="attachment_70010" align="alignnone" width="575"] Leden van Duikvereniging Silent World in Actie in ’t Walfort[/caption]

Ander nieuws