Header image

Voetballers vv Rietmolen voorlopig niet meer op kunstgras

RIETMOLEN - Vorige week kwamen er de berichten binnen dat het voetballen op kunstgras bijzonder schadelijk kan zijn voor de gezondheid. De rubberkorrels zouden namelijk kankerverwekkend zijn.

 

Naar aanleiding van dat verontrustende bericht besloot onder meer OBW uit Zevenaar werd het kunstgras per direct (voorlopig) in de ban gedaan, waar de club DCS, ook uit Zevenaar, pupillen keepers niet meer laat trainen op kunstgras.

 

De volgende voetbalclub die maatregelen neemt, is VV Rietmolen. "Wij hebben als bestuur voetbal gisteravond besloten om het kunst gras veld voorlopig niet te gebruiken", zo bevestigt voorzitter Rob Spikker van de Berkellandse vereniging aan Gelre FM.

 

"Er komen steeds meer aanwijzingen dat het pacgehalte in de rubber infill aan de hoge kant is. Wij nemen de verantwoording voor onze leden door voor dit besluit te gaan, totdat er meer duidelijk is bij de RIVM."

 

"Dit betekent dat we nu alleen nog op natuurgras gaan spelen, zowel uit als thuis", vervolgt Spikker. "We hopen dat er een positief resultaat uit het onderzoek komt, maar de veiligheid en gezondheid van onze spelers staat nu voorop. We weten dat dit een hels besluit is, maar we staan er volledig achter."

Reactie vv Rietmolen voorzitter Rob Spikker:
Ander nieuws