Header image

Jongdierendag Kleindiervereniging Oost Achterhoek 2015

GROENLO - Op zaterdagmiddag 26 september houdt Kleindiervereniging Oost Achterhoek haar jaarlijkse Jongdierendag bij Dierenspeciaalzaak René Bomers, Winterswijkseweg 18, 7141 DN, Groenlo. Op deze dag worden de jonge dieren, geboren in 2015, gekeurd door keurmeesters. Er worden Hoenders, Konijnen en Cavia's gekeurd. De fokkers krijgen zo alvast een goed beeld van de door hen gefokte dieren.

Aanvang van de keuring is 13.00 uur en, afhankelijk van het aantal ingeschreven dieren, duurt het tot ca. 16.00 uur. De toegang is gratis!

De Jongdierendag is een mooie gelegenheid voor belangstellenden om kennis te maken met het bestuur en de leden van onze vereniging. We geven graag voorlichting over het houden van kleindieren en het plezier dat wij er aan beleven. Kom gerust langs, het is mogelijk met de keurmeester mee te kijken als hij de dieren keurt. Voor de kinderen ligt er een leuke kleurplaat klaar, deze mogen zij ingekleurd weer inleveren op de Clubtentoonstelling te Eibergen (7 en 8 november), dan kunnen ze er een prijsje mee winnen.

Onze vereniging zou graag nieuwe leden willen verwelkomen. U bent niet verplicht te fokken of te showen met uw dieren. Samen deze mooie passie delen is ons eerste uitgangspunt. Neem gerust een kijkje op de website of neem de folder mee tijdens de Jongdierendag.www.kvoostachterhoek.nl Ander nieuws