Header image

Eerste bijeenkomst met nieuwe inwoners

WINTERSWIJK- Gisteren was de eerste bijeenkomst met nieuwe inwoners in het gemeentekantoor. De gemeente organiseert deze ontmoeting voor al haar nieuwe inwoners.

Het gaat om inwoners die sinds 1 januari 2018 in onze gemeente zijn komen wonen. Wij organiseren ongeveer drie tot vier bijeenkomsten dit jaar. “Wij willen nieuwe inwoners een warm welkom geven. Op deze manier ontmoeten ze het college van burgemeester en wethouders op een informele wijze en maken ze kennis met onze gemeente”, legt burgemeester Joris Bengevoord uit. Het programma bestaat uit een formeel- en informeel gedeelte. Tijdens de bijeenkomst is er voldoende gelegenheid om onder het genot van een hapje en een drankje nog beter met elkaar kennis te maken. Nieuwe inwoners ontvangen een persoonlijke uitnodiging voor één van de volgende bijeenkomsten.Ander nieuws